מרפאה לבעלי חיים בתל אביב

מרפאה וטרינרית בתל אביב

מרפאה לבעלי חיים תל אביב מעניקה את כל השירותים הרפואיים לבעלי חיים ביתיים, תוך שימוש באמצעים רפואיים מתקדמים, מיכשור טכנולוגי חדשני ובסביבה נעימה לטובתם של בעלי החיים אשר באים לביקור במרפאה.

שירותי מרפאה לבעלי חיים בתל אביב

שירותי מרפאה לבעלי חיים בתל אביב ניתנים על ידי וטרינרים מוסמכים, בעלי ניסיון רב שנים בפרקטיקה המקצועית, בידע ובחידושים הרפואיים.

הדרכה וייעוץ

כחלק מעבודתה של מרפאה לבעלי חיים בתל אביב, הינה לספק שירותי הדרכה וייעוץ. הדרכה וייעוץ יכולים להיות בהיבטים של בחירת סוג התזונה המומלץ, המלצה על פעילות גופנית, הקניית כלים להתנהגות עם בעל החיים וכמובן ייעוץ במישור הרפואי גרידא. הדרכה וייעוץ לטיפול בבעל החיים, הינה חלק חשוב מאוד, אשר מאפשר לנו לשמור על איכות וטיב חייו של בעלי החיים הביתיים.

חיסונים ורפואה מונעת

מרפאה לבעלי חיים בתל אביב מעניקה חיסונים לבעלי החיים, חיסונים כדוגמת כלבת או תולעת הפארק, הינם חשובים, ואף מחוייבים, מאחר וזוהי הדרך הוודאית ביותר להגן על חייו של בעל החיים ולמנוע הידבקות במחלות ובמזהמים. מעבר לחיסונים, ישנה חשיבות לבדיקות השנתיות הניתנות במרפאה לבעלי חיים בתל אביב, לצורך איבחון ואומדן של המצב הרפואי והתאמה של תוכנית טיפולים במידת הצורך. חלק מן הרפואה המונעת כוללת תכשירים לטיפול בבעיות עור, תכשירים למניעת קרציות ופרעושים, טיפולי ניקוי שיניים ועוד.

ניתוחים ורפואה מתקדמת

מרפאה לבעלי חיים בתל אביב מעניקה טיפולים כירורגיים כוללים, החל מטיפול בגידולים שפירים או ממאירים, ניתוחים של מחלות מולדות או כרוניות וכן טיפול במקרי טראומה כתוצאה מתאונות. הניתוחים מתבצעים תחת הרדמה מלאה ונעשים באמצעים הטכנולוגיים-רפואיים מתקדמים. פעמים רבות הניתוחים הכירורגיים הינם ניתוחים מצילי חיים, המאפשרים להאריך את חייו של בעל החיים ולהייטיב עמם.

מרפאה לבעלי חיים בתל אביב מעניקה את כל השירותים והטיפולים הרפואיים תחת קורת גג אחת, בתנאים קפדניים ובאמצעים מתקדמים, על מנת להבטיח את איכות הטיפולים ולספק רמת שירות גבוהה, טובה וכמובן – הרבה הרבה אהבה לבעלי החיים שלנו.