וטרינרים בתל אביב

מרפאה לחיות בית בתל אביבשירותים וטרינרים בתל אביב מאפשרים לנו ליהנות תחת קורת גג אחת מכל הטיפולים, המונעים או המשמרים בעבור בעל החיים שלנו. וטרינרים בתל אביב, אשר עברו את ההכשרה המקצועית המתאימה, ובעלי ניסיון רב שנים בטיפול רפואי בבעלי חיים, כמו גם הציוד הרפואי המתקדם, מסייעים לנו לשמור על איכות חייו של בעל החיים שלנו.

סוגי שירותים וטרינרים בתל אביב

רופאה מונעת – וטרינרים בתל אביב מספקים סוגים שונים של רפואה מונעת באמצעות הבדיקה התקופתית החד שנתית ומתן חיסונים כנגד מחלות וטיפולי שיניים. הרפואה המונעת הינה חשובה ביותר, גם בכדי לשמור על איכות חייו וטיב חייו של בעל החיים, וגם על בריאותם של הסובבים לו.

ייעוץ תזונתי – חלק חשוב מאוד מאיכות חייו של בעל החיים הינה תולדה של המזון אותו הוא אוכל. ייעוץ תזונתי הניתן על ידי וטרינרים בתל אביב, מאפשר התאמה של סוג האוכל אל בעל החיים באופן ספציפי ובהתייחס אל גיל בעל החיים או מחלות, דלקות ואלרגיות ממנו בעל החיים סובל. מחלות רבות ניתנות לפיתרון בעת שינוי של מרכיבי התזונה, ועל כן ישנה חשיבות רבה לייעוץ תזונתי.

טיפולים כירורגיים – וטרינרים בתל אביב מענקים טיפולים כירורגיים-ניתוחיים, החל מהוצאה של גידולים, טיפול במחלות פנימיות, טיפול בבעיות אורטופדיות, טיפול במקרי טראומה ועוד. טיפולים כירורגיים הניתנים על ידי וטרינרים בתל אביב עושים שימוש באמצעים רפואיים מתקדמים ובטכנולוגיות רפואיות, המאפשרות זמן החלמה קצר והתאוששות מהירה.

פוריות – חלק מהאלמנטים בהם עוסקים וטרינרים בתל אביב הינו במניעת פיריון או בטיפולי פיריון. סירוס או עיקור בקרב בעלי חיים ביתיים נחשב כיום כמעט להכרח, אך מצד שני, אלו המבקשים לזווג את בעל החיים שלהם, יכולים לעשות זאת בצורה מבוקרת ובאמצעות הזרעה מלאכותית.

שירותים וטרינרים בתל אביב הינם הכרחיים בעבור בעל החיים הביתי שלנו. שמירה והקפדה על אורח חייו של בעל החיים ועל איכות חייו של בעל החיים, תאפשר לנו הנאה כפולה ובסביבה בריאה ובטוחה גם לבעל החיים וגם לסובבים אותו